Bitcoin SV, Monero, BAT Analiza cen: 22 lipcaBiraajmaan

W ciągu ostatnich 24 godzin, Bitcoin w końcu zarejestrował znaczny wzrost cen na wykresach po załamaniu 16 lipca. Obecnie Bitcoin Profit ma cenę transakcyjną 9353 dolarów i 24-godzinny wolumen obrotu 6,1 miliarda dolarów, a kilka altcoinów poszło za jego wskazówkami.

Nie można jednak powiedzieć tego samego o wszystkich aktywach, ponieważ niektóre żetony utrzymywały neutralną postawę, podczas gdy niektóre wykazywały tendencję spadkową.

Bitcoin SV [BSV]

Bitcoin SV był jednym z głównych dobroczyńców ostatniego rajdu cenowego, ponieważ umożliwił aktywom BTC ponowne zdobycie 6. miejsca nad Cardano. Aktywa wzrosły o 3,50 procent w ciągu ostatniego dnia, a ich pułap rynkowy wzrósł do 3,24 mld dolarów. W ciągu ostatnich 24 godzin BSV zarejestrował przyzwoity wolumen obrotu, który wyniósł blisko 1,27 mld USD.

Teraz, pomimo wzrostu wyceny, wskaźniki rynkowe sugerują, że aktywa te osiągnęły już fazę korekty. MACD był w tym momencie niedźwiedziutki, a nad linią niebieską unosiła się czerwona linia, a nad świecznikami widoczne były kropkowane linie Parabolic SAR.

Monero [XMR]

Dla 15. miejsca w rankingu Monero, wycena ceny była mniej więcej taka sama po 24 godzinach. W czasie wzrostu BTC, XMR mógł również gwałtownie wzrosnąć, ale pod koniec dnia, jego cena wróciła do punktu wyjścia. Na wykresach Monero zaobserwował niezwykle niski wolumen obrotu, wynoszący 69 milionów dolarów, z limitem rynkowym wynoszącym 1,20 miliarda dolarów.

Podczas gdy Chaikin Money Flow lub CMF wskazywały, że kapitał wychodzący był czymś więcej niż napływającym kapitałem, Relative Strength Index lub RSI sugerowały, że presja kupująca miała przewagę nad sprzedającymi.

Monero było tematem dyskusji o kolejnym ataku w Argentynie, ponieważ największa firma telekomunikacyjna w tym kraju została skompromitowana, a hakerzy zażądali 7,5 mln dolarów okupu.

Podstawowa uwaga żeton [BAT]

Wreszcie, żetony BAT pozostały jednym z niewielu momentów, w których odnotowano spadek koniunktury w ciągu ostatniego dnia. Świadczy to o spadku wyceny BAT o 1,01 procent, która spadła z 0,286 USD do 0,265 USD. Niesamowity Oscylator sugerował obecność niedźwiedziej dynamiki na rynku, ale jej intensywność była bardzo słaba.

Bollinger Bands wydawały się pozostawać równoległe do siebie, co może wskazywać na neutralny trend do przodu na rynku. Z limitem rynkowym wynoszącym 382 miliony dolarów i wolumenem obrotu wynoszącym 105 milionów dolarów w ciągu ostatniego dnia, żeton BAT pozostał na 34. miejscu w rankingu.

Kommentare sind deaktiviert.